Zależy nam na budowaniu społeczności o podobnych poglądach na tematy związane z wychowaniem i edukacją małego dziecka, dlatego rekrutacja do naszego przedszkola przebiega w kilku etapach, co pozwala każdej ze stron na podjęcie najlepszych decyzji.

Zgłoszenia do przedszkola przyjmujemy cały rok. Właściwą rekrutację rozpoczynamy w lutym, który poprzedza nowy rok przedszkolny. Ostateczną informację o przyjęciu dziecka do przedszkola otrzymają Państwo już w kwietniu.

Zgłoszone dziecko, w momencie rozpoczęcia edukacji przedszkolnej musi mieć ukończone 2,5roku. Przed przedszkolem, kiedy dziecko ukończy 20miesiąc życia, mogą Państwo dołączyć do „Skrzatów” – grupy adaptacyjnej w naszym przedszkolu.

Etapy rekrutacji

1 etap

1 etap

Zgłoszenie – prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się w menu. Po otrzymaniu zgłoszenia, prześlemy Państwu zwrotnego maila z propozycją spotkania.

2 etap

2 etap

Spotkanie – jest okazją do zapoznania się, poznania atmosfery miejsca i szczegółów naszej oferty, a także zobaczenia przedszkolnych sal.

3 etap

3 etap

Ankieta - po spotkaniu prześlemy do Państwa wzór ankiety, poprosimy o jej wypełnienie i odesłanie.

4 etap

4 etap

Szkolenie – „Wprowadzenie do Montessori” jest niezbędnym elementem, którego celem jest głębsze poznanie pedagogiki Montessori realizowanej w naszym przedszkolu.

5 etap

5 etap

Jednorazowe zajęcia w ramach „otwartych drzwi” – zabawa rekrutowanych dzieci z nauczycielem w towarzystwie jednego z rodziców (nie dotyczy Skrzatów).

Po ogłoszeniu wyników rekrutacji, jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku przedszkolnego, zaprosimy przyjęte rodziny na szkolenie „Akcja adaptacja”, a także, każdą z nich, na indywidualne spotkanie z nauczycielką dziecka.

OPŁATY

Czesne
1620 zł (zerówka +50zł)
Oprócz realizacji naszych założeń pedagogicznych, opłata zawiera także zajęcia dodatkowe: 3 lekcje języka angielskiego w tygodniu (po 30min.), 2 zajęcia rytmiczno-muzyczne w tygodniu (po 30min.), 1 raz w miesiącu zajęcia z psychomotoryki (30min.).
Wszystkie zajęcia dodatkowe prowadzone są przez wyjątkowych specjalistów, współpracujących z nami od wielu lat.
Wpisowe
1620 zł (zerówka +50zł)
Jest to jednorazowa, bezzwrotna opłata rekrutacyjna, uiszczana w momencie przyjęcia dziecka do przedszkola.
Zawiera koszt szkolenia „Wprowadzenie do Montessori” oraz jedno spotkanie grupowe z dzieckiem.
Wyżywienie
21,50 zł / dzień
Opłata dotyczy śniadania, II śniadania w formie warzyw i owoców, zupy, II dania i podwieczorku.
Posiłki do naszego przedszkola dostarcza Weranda Smaków – catering, który dba o wysoką jakość produktów wykorzystywanych do przygotowania posiłków i o różne potrzeby dietetyczne naszych przedszkolaków.

Chcesz zapisać swoje dziecko
do naszego przedszkola?

Wypełnij proszę poniższy formularz i umów się z nami na spotkanie.


TakNieTrochę